X
تبلیغات
رایتل
فقط و فقط 164 هزار تومان

برترین مطالب دنیای امروز

    » ماشین جالب و عجیب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار! + تصویر
    » بازیگر زن سریال کلاه پهلوی + عکس های برهنه در فضای مجازی
    » حتما خانمهای ساپورت پوش بخوانند!!
    » لو رفتن فیلم خصوصی ماه عسل جنیفر لوپز با عکس های برهنه!!
    » عکس لو رفته از جنیفر لوپز بدون آرایش
    » سنگ قبر محمود احمدی نژاد + تصویر واقعی
    » لخت مادرزاد در ساحـل دریا در حال برنزه کردن!! + عکس
    » گلشیفته فراهانی در حادثه تیراندازی کشته شد
    » جهاد جنسی و همبستری زنان با مردان سوری + تصاویر
    » حجاب این دو تا جیگر منو کشته!! + عکس
    » ای واااای آلتـــم کنده شــــد!! +18
    » این هانیه توسلیه در لباس حمامه؟؟!! + عکس
    » وقتی حس شیطنت مریلا زاررعی با رضا عطاران گل میکنه + عکس
    » اگه طاقت دیدن عکس ناجور نداری کلیک نکن

چه کار هایی آلرژی بهار را شدیدتر می کنند؟


بهار فصل آلرژی هاست و بسیاری از مطالب برای نابود کردن آن منتشر می شود. این فصل به همراه خود آلرژی های مختلفی را می آورد که دوری کردن از ان ها سخت است اما می توانید برای آنکه بدتر نشوند برخی عادت ها و کارهایتان را حذف کنید.


استرس کار
یکی از بدترین و مخرب ترین عواملی که باعث می شود تا آلرژی های شما بدتر شود استرس های کاری هستند. در تحقیقات سال 2008 نتایجی به دست آمد که نشان داد افرادی که در شغل خود با خط قرمزهای زمانی روبرو هستند از استرس بیشتری رنج می برند و این باعث می شود آلرژی آن ها خیلی زود وخیم شود.

لباسشویی با آب ولرم
سال گذشته تحقیقاتی در کره جنوبی انجام شد و طبق آن مشخص شد افرادی که لباس های خود را با آب ولرم می شویند الرژی بدتری دارند. این باعث می شود تا لباس آن ها حاوی گرده های گل و آلرژی زا بماند و آن ها نمی توانند هیچگاه خوب شوند. محققان پیشنهاد می دهند تا لباس ها را با آب داغ و نزدی به جوش حتما بشویید تا 100 درصد مواد آلرژی زا از روی لباس شما حذف شود.

گیاهان خانگی
اگر آلرژی های بهاری شما را بسیار اذیت می کنند و نمی توانید از شر آن ها خلاص شوید نگاهی به گیاهان خانگی داشته باشید و برای مدتی آن ها را از خانه دور کنید. این گیاهان می توانند تا 75 درصد میزان آلرژی را در افراد افزایش دهند و سردسته آن ها نیز گل ارکیده است.

سیگار
یکی دیگر از بزرگترین دشمنان شما سیگار است و می تواند در آلرژی نیز نقش بسزایی بازی کند. محققان به این نتیچه رسیده اند که حتی داشتن دوستان سیگاری نیز می تواند در افزایش میزان ابتلا به آلرژی نقش مستقیم داشته باشد. در تحقیقاتی در دانشگاه های ژاپن دانشمندان دریافتند افرادی که در معرض دود سیگار هستند 80 درصد بیشتر آمادگی ابتلا به انواع بیماری های آلرژیک را دارند.

زمان دوش گرفتن نامنظم
آخرین دلیلی که می توان به عنوان یک مشکل دیگر برای افراد مبتلا به آلرژی از آن نام برد زمان نامنظم دوش گرفتن است. بهترین زمان برای استحمام برای افرادی که به بهار حساس هستند بعد از ظهر و دقیقا همان موقعی است که از بیرون از خانه بازگشتند. در این زمان بیشتر آلودگی روی بدن آن هاست و سریعا باید خود را تمیز کنند.0 دیدگاه