X
تبلیغات
رایتل
فقط و فقط 164 هزار تومان

برترین مطالب دنیای امروز

    » ماشین جالب و عجیب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار! + تصویر
    » بازیگر زن سریال کلاه پهلوی + عکس های برهنه در فضای مجازی
    » حتما خانمهای ساپورت پوش بخوانند!!
    » لو رفتن فیلم خصوصی ماه عسل جنیفر لوپز با عکس های برهنه!!
    » عکس لو رفته از جنیفر لوپز بدون آرایش
    » سنگ قبر محمود احمدی نژاد + تصویر واقعی
    » لخت مادرزاد در ساحـل دریا در حال برنزه کردن!! + عکس
    » گلشیفته فراهانی در حادثه تیراندازی کشته شد
    » جهاد جنسی و همبستری زنان با مردان سوری + تصاویر
    » حجاب این دو تا جیگر منو کشته!! + عکس
    » ای واااای آلتـــم کنده شــــد!! +18
    » این هانیه توسلیه در لباس حمامه؟؟!! + عکس
    » وقتی حس شیطنت مریلا زاررعی با رضا عطاران گل میکنه + عکس
    » اگه طاقت دیدن عکس ناجور نداری کلیک نکن

گاف وحشتناک در برنامه زنده شبکه سه و توهین به آرش برهانی + کلیپ

در برنامه زنده تلویزیونی شبکه سه (عشق من ایران من) و با حضور آرش برهانی اتفاقی افتاد در حد و اندازه های فرنود البته از جنسی دیگر! گویا میکروفن مجری دوم برنامه در پشت صحنه باز بود و گافی داد عجیب! البته آن شب و در آن برنامه تلویزیونی خاله نرگسی وجود نداشت تا قضیه را به حرفه ای ترین شیوه ممکن ماستمال کند! 

 

گویا این گاف را مجری دوم داده است، به هر حال از ایشان گلایه ای نیست، برخی انسان ها پشت صحنه یک طور هستند و روی صحنه طوری دیگر! مقصر مجری اول این برنامه بود که وقتی فهمید مجری دوم گاف داده نگفت: "چی؟! ماشین لباس شویی ات خراب بوده رفتی استقلال؟!"

شنیده بودیم دور و بر انتخابات که می شود فضای رسانه ها و صدا و سیما باز می شود؛ اما فکر نمی اینقدر باز شود که برای اولین بار در تاریخ چنین جملاتی را از صدا و سیما بشنویم! به هر حال به نظر می رسد اینقدر باز شدن فضا هم درست نیست! خوبیت ندارد! خانواده نشسته برنامه ها را می بیند!

شاید سیاست های صدا و سیما تغییر پیدا کرده است و با توجه به موفقیت کلیپ های سیا ساکتی؛ می خواهند ادب را از طریق بی ادبی کردن یاد بدهند! ... اما وجدانا قدیمی ها گفته اند ادب از که آموختی از بی ادبان؛ اما منظورشان اینقدر بی ادبی هم نبوده!


به هر حال باید بررسی شود! شاید فردی که این حرف را زده تجربه شخصی و تلخی از رفتن به استقلال داشته است؟!

یک دیالوگ غیرمرتبط در یک مراسم خواستگاری: چی؟! پسرتون توی صدا و سیما کار میکنه؟! ... اگه زودتر گفته بودین اجازه نمی دادم بیاین خواستگاری! نمی خوام نوه ام بی ادب بار بیاد!

کلا تبریک می گوییم به نحوه کارمندیابی و گزینش در صدا و سیما! ... راستی! دقت کنید که این دیالوگ ها به صورت طبیعی بین همکاران رد و بدل می شود و کلا معلوم نیست در پشت صحنه ها چه خبر است!

سابق بر این و با آن کاری که پرسپولیسی ها بعد از خوشحالی پس از گل انجام دادند؛ برخی به این نتیجه رسیدند بهتر است فقط صدای برنامه های ورزشی را گوش کنند و تصویرش را نبینند! اما این روزها متوجه شدیم صدا هم می تواند خطرناک باشد!

احتمالا پس از این چنین چیزهایی را هم از مجریان صدا و سیما بشنویم:
- گوش مسی می خاریده رفته بارسلونا!
- دماغ رونالدو می خاریده رفته رئال!
و ... کلا گویا برخی ها بیش از آنکه تخصص ورزشی داشته باشند، تخصصشان در امور مربوط به خارش می باشد!

توصیه جدی به مدیران صدا و سیما: حواستان باشد در حین پخش مناظره های انتخاباتی، میکروفن پشت صحنه باز نباشد، آنوقت قضیه را با ماشین لباسشویی و این حرف ها نمی شود جمع کرد! از ما گفتن بود!


لینک دانلودبرچسب‌ها: توهین به ارش برهانی، گاف و سوتی تلویزیون، عشق من ایران من، برنامه زنده شبکه سه، ارش برهانی در تلویزیون، کلیپ توهین به ارش برهانی، استقلال

0 دیدگاه