X
تبلیغات
رایتل
فقط و فقط 164 هزار تومان

برترین مطالب دنیای امروز

    » ماشین جالب و عجیب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار! + تصویر
    » بازیگر زن سریال کلاه پهلوی + عکس های برهنه در فضای مجازی
    » حتما خانمهای ساپورت پوش بخوانند!!
    » لو رفتن فیلم خصوصی ماه عسل جنیفر لوپز با عکس های برهنه!!
    » عکس لو رفته از جنیفر لوپز بدون آرایش
    » سنگ قبر محمود احمدی نژاد + تصویر واقعی
    » لخت مادرزاد در ساحـل دریا در حال برنزه کردن!! + عکس
    » گلشیفته فراهانی در حادثه تیراندازی کشته شد
    » جهاد جنسی و همبستری زنان با مردان سوری + تصاویر
    » حجاب این دو تا جیگر منو کشته!! + عکس
    » ای واااای آلتـــم کنده شــــد!! +18
    » این هانیه توسلیه در لباس حمامه؟؟!! + عکس
    » وقتی حس شیطنت مریلا زاررعی با رضا عطاران گل میکنه + عکس
    » اگه طاقت دیدن عکس ناجور نداری کلیک نکن

مداح صلوات خاصه امام رضا (ع) درگذشت + دانلود صلوات خاصه امام رضا

حاج رضا انصاریان که با نوای ملکوتی صلوات خاصه حضرت رضا(ع) هر روز دل‌های ما را روانه بارگاه رضوی می‌کرد، روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت.  

روز گذشته همزمان با میلاد پر برکت امام حسین(ع) "حاج رضا انصاریان" که هر روز صدای او را با قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) از شبکه‌های مختلف رسانه ملی می‌شنیدیم، دعوت حق را لبیک گفت.
حاج رضا انصاریان بیش از بیست سال خادم امام هشتم(ع) بود و 45 سال از زندگی خود را در کسوت مداحی اهل بیت عصمت و طهارت گذراند.

حاج رضا انصاریان مزد خادمی‌اش را گرفت
یکی از اتفاقات مهم زندگی رضا انصاریان، پوشیدن لباس خدمت است، چندی پیش طی گفتگویی با وی از ماجرای پیوستنش به جرگه خادمان رضوی این چنین یاد کرد: " 20 سال پیش روز میلاد امیرالمومنین(ع)، در تالار تشریفات حرم مطهر حضرت رضا(ع) مراسمی بود که آنجا مداحی داشتم. 
وقتی برنامه تمام شد، نامه‌ای را در چند خط نوشتم و به آیت‌ا... طبسی، تولیت آستان مقدس رضوی دادم. نوشته بودم که اگر توفیقی باشد من خادم حضرت شوم که ایشان هم زیر نامه را امضا زد و گفت که از فردا می‌توانید بروید برای خدمت. 
اتفاقاً فردای آن روز کشیک سوم بود و به نام امام حسین(ع). از آن زمان توفیق جاروکشی حرم حضرت را دارم، این جاروکشی، بزرگترین ثروت زندگی‌ام است. وقتی با خدمه، صحن‌ها را جارو می‌کشیم، شروع می‌کنم به خواندن. زائران هم دورمان جمع می‌شوند و اشک می‌ریزند. حال و هوای عجیبی تمام صحن را پر می‌کند."

صدایی که به عنایت امام رضا(ع) ماندگار شد
حاج رضا انصاریان صلوات خاصه امام رضا(ع) را قرائت کرده بود که این نوای زیبا که دلها را امام رضایی می‌کند، از او به یادگار ماند. اما انصاریان از حال و هوای قرائت این صلوات این چنین گفت: " یادم نیست که این صلوات را در حرم خواندم یا استودیو، ولی عنایت امام رضا(ع) این صلوات را ماندگار کرد. چند وقت پیش یکی از کانادا زنگ زده بود که وقتی صلوات خاصه حضرت از تلویزیون پخش می‌شود، همه اعضای خانواده ما می‌ایستند، دست راستشان را به نشانه ارادت بر سینه می‌گذارند و صلوات خاصه را زیر لب زمزمه می‌کنند. خب این اثرهایی که بر دل می‌گذارد، به من ارتباطی ندارد. صدای من فقط وسیله ادای احترام و ارادت مردم به حضرت است، نه چیزی بیشتر."
راستی که این خادم امام رضا(ع) مزد خادمی‌اش را گرفت و درست روزی که به جرگه خادمان پیوست میلاد امام حسین(ع) بود و 20 سال بعد درست در سالروز میلاد سیدالشهدا(ع) دعوت حق را لبیک گفت و امروز در جوار بارگاه رضوی آرام گرفت.
در این اعیاد مبارک شعبان برای حاج رضا انصاریان و همه خادمان امام رضا(ع) که در جوار حضرت آرام گرفته‌اند،‌ با ذکر صلواتی رحمت و مغفرت طلب می‌کنیم.


دانلود صلوات خاصه امام رضا با صدای مرحوم رضا انصاریانبرچسب‌ها: دانلود صلوات مخصوص امام رضا، مرگ رضا انصاریان، مداح امام رضا، اهنگ صلوات امام رضا، السلام علی علی بن موسی الرضا، صدای رضا انصاریان، اخبار مذهبی

0 دیدگاه