X
تبلیغات
رایتل
فقط و فقط 164 هزار تومان

برترین مطالب دنیای امروز

    » ماشین جالب و عجیب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار! + تصویر
    » بازیگر زن سریال کلاه پهلوی + عکس های برهنه در فضای مجازی
    » حتما خانمهای ساپورت پوش بخوانند!!
    » لو رفتن فیلم خصوصی ماه عسل جنیفر لوپز با عکس های برهنه!!
    » عکس لو رفته از جنیفر لوپز بدون آرایش
    » سنگ قبر محمود احمدی نژاد + تصویر واقعی
    » لخت مادرزاد در ساحـل دریا در حال برنزه کردن!! + عکس
    » گلشیفته فراهانی در حادثه تیراندازی کشته شد
    » جهاد جنسی و همبستری زنان با مردان سوری + تصاویر
    » حجاب این دو تا جیگر منو کشته!! + عکس
    » ای واااای آلتـــم کنده شــــد!! +18
    » این هانیه توسلیه در لباس حمامه؟؟!! + عکس
    » وقتی حس شیطنت مریلا زاررعی با رضا عطاران گل میکنه + عکس
    » اگه طاقت دیدن عکس ناجور نداری کلیک نکن

دستگیری حاملان مواد منفجره و مواد مخدر به ورزشگاه آزادی


فرمانده یگان انتظامی تهران بزرگ گفت:‌ از صبح امروز چند فرد را که قصد آوردن مواد منفجره و مواد مخدر به داخل ورزشگاه را داشتند شناسایی کرده‌‌ایم.

عرب‌سرخی در خصوص آخرین وضعیت امنیتی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم خوشبختانه امروز هواداران راحت وارد ورزشگاه آزادی شدند و همکاران در یگان انتظامی تمام تمهیدات لازم را برای ایجاد یک فضای مناسب مهیا کردند.
  وی افزود: متاسفانه با وجود تاکیداتی که از قبل شد تعدادی از افراد که دارای نارنجک و مواد منفجره بودند و تعدادی از افراد نیز که مواد مخدر داشتند را شناسایی و آنها را دستگیر کردیم.
عرب‌سرخی ادامه داد: تعداد نفرات مشخص نیست اما در دادگاهی که به این موضوعات به صورت سیار رسیدگی می‌کنند این هواداران را معرفی کردیم. در صورتی که جرم آنها ثابت شود قطعا آنها را به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد و پس از بازجویی‌های لازم تصمیمات را خواهیم گرفت. البته افرادی که مواد مخدر با خود حمل می‌کنند با آنها به شدت برخورد خواهیم کرد تا دیگر شاهد این ماجرا در ورزشگاه آزادی نباشیم.
عرب‌سرخی در پایان خاطرنشان کرد: در دربی امروز خوشبختانه تا الان نظم و انضباط بسیار خوبی داشته‌ایم و پس از هماهنگی با لیدرهای دو باشگاه نیز به دنبال فضای آرام و بدون تنش برای یک بازی خوب در ورزشگاه آزادی هستیم.
این در شرایطی است که جلسه عرب‌سرخی فرمانده یگان انتظامی تهران بزرگ با لیدرهای پرسپولیس و استقلال در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار شد.برچسب‌ها: پول، بمب، آزادی، ورزشگاه، مخدر، دستگیری، پلیس، 110، جلسه، تهران

0 دیدگاه