X
تبلیغات
رایتل
فقط و فقط 164 هزار تومان

برترین مطالب دنیای امروز

    » ماشین جالب و عجیب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار! + تصویر
    » بازیگر زن سریال کلاه پهلوی + عکس های برهنه در فضای مجازی
    » حتما خانمهای ساپورت پوش بخوانند!!
    » لو رفتن فیلم خصوصی ماه عسل جنیفر لوپز با عکس های برهنه!!
    » عکس لو رفته از جنیفر لوپز بدون آرایش
    » سنگ قبر محمود احمدی نژاد + تصویر واقعی
    » لخت مادرزاد در ساحـل دریا در حال برنزه کردن!! + عکس
    » گلشیفته فراهانی در حادثه تیراندازی کشته شد
    » جهاد جنسی و همبستری زنان با مردان سوری + تصاویر
    » حجاب این دو تا جیگر منو کشته!! + عکس
    » ای واااای آلتـــم کنده شــــد!! +18
    » این هانیه توسلیه در لباس حمامه؟؟!! + عکس
    » وقتی حس شیطنت مریلا زاررعی با رضا عطاران گل میکنه + عکس
    » اگه طاقت دیدن عکس ناجور نداری کلیک نکن

دستاورد های آقای احمدی نژاد در دولت های نهم و دهم (طنز)

این روزها تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری شروع شده است و یکی از مواردی که در این تبلیغات ها مشهود است انتقاد از عملکرد هشت ساله دکتر احمدی نژاد است. در همین راستا و هر چند گویا این روزها انتقاد از عملکرد دولت نهم و دهم کلا مُد شده است اما ما برای آنکه نشان بدهیم غیرممکن وجود ندارد(!) گشتیم و چند مورد خوب هم در کارنامه دولت یافتیم.


1- دولتی ها توانستند به ما نشان بدهند که علم ریاضیات و حسابداری کلا علم مزخرفی بوده و اصلا پایه و اساس علمی ندارد! مثلا امکان دارد قیمت همه اجناس دو سه برابر شود اما تورم 30 درصد باشد! و یا اینکه می شود یک نفر ماهی 600هزار تومان حقوق بگیرد و هر ماه بیش از یک میلیون تومان خرج کند!!
گفتنی است بر اساس علم ریاضیات قبلا چنین موردی غیرممکن بود و 600هزار از یک میلیون کمتر بود!

2- در این دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ تقریبا همه کاندیدا شدند! دلیلش هم این بود که آقای دکتر؛ اعتماد به نفس ما ایرانیان را اینقدر بالا برده بود که همه فکر می کردند می توانند رئیس جمهور شوند!

3- دستاورد دیگر این بود که مردم متوجه شدند ریاضیاتشان چقدر ضعیف بوده است! پیش از این تا میلیارد بلد بودیم. و فکر می کردیم بزرگترین عدد دنیا میلیارد است! مثلا می دانستیم 1000میلیون تومان می شود یک میلیارد ریال! اما بعد از جریان اختلاس 3000میلیارد تومانی متوجه شدیم ریاضیاتمان چقدر ضعیف بوده! چون نمی دانیم بعد از میلیارد چیست!!

4- در طی این سال ها ادبیاتمان نیز غنی تر از گذشته شد. برخی ضرب المثل ها (همچون اون ممه رو لولو برد آب رو بریز اونجا که می سوزه و ...!) که در حال فراموش شدن بودند، تولدی دوباره یافتند و ادبیات نفسی تازه کشید! 
البته در این سال ها ضرب المثل های جدیدتری همچون "وعده رو کی داده، کی محقق کرده!" و ... نیز کشف و ایضا خنثی شدند!

5- ابتدا دولت قصد داشت بیکاری را ریشه کن کند که به دلیل هزینه زا و وقتگیر بودن، تصمیم به ریشه کن کردن بیکار گرفت! بدین ترتیب برای خودش قانونی تعریف کرد که اگر فردی در هفته 2ساعت کار کند یعنی بیکار نیست! ... گویا برخی دوستان تعریفشان از کار، همان میزان کاری است که خودشان انجام می دهند!0 دیدگاه